Filtry

Cena:

-

Producent

POPUP2

Reflektometry optyczne OTDR

Włókno rozbiegowe SM 1000m

Włókno rozbiegowe SM 1000m

613,77 zł 499,00 zł netto

Dostępność: Towar na zamówienie zapytaj o aktualną cenę

Włókno rozbiegowe MM 100m

Włókno rozbiegowe MM 100m

613,77 zł 499,00 zł netto

Dostępność: Towar na zamówienie zapytaj o aktualną cenę

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB GRANDWAY FHO5000-D35
GRANDWAY

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB GRANDWAY FHO5000-D35

10 688,70 zł 8 690,00 zł netto

Dostępność: Towar na zamówienie zapytaj o aktualną cenę

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB GRANDWAY FHO5000-D40
GRANDWAY

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB GRANDWAY FHO5000-D40

14 083,50 zł 11 450,00 zł netto

Dostępność: Towar na zamówienie zapytaj o aktualną cenę

Reflektometr optyczny OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB GRANDWAY FHO5000-MD21
GRANDWAY

Reflektometr optyczny OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB GRANDWAY FHO5000-MD21

21 266,70 zł 17 290,00 zł netto

Dostępność: Towar na zamówienie zapytaj o aktualną cenę

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB GRANDWAY FHO5000-T40F
GRANDWAY

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB GRANDWAY FHO5000-T40F

22 435,20 zł 18 240,00 zł netto

Dostępność: Towar na zamówienie zapytaj o aktualną cenę

Reflektometr optyczny OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB GRANDWAY FHO5000-MD22
GRANDWAY

Reflektometr optyczny OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB GRANDWAY FHO5000-MD22

25 817,70 zł 20 990,00 zł netto

Dostępność: Towar na zamówienie zapytaj o aktualną cenę