Filtry

Cena:

-

Producent

Reflektometry optyczne OTDR

Włókno rozbiegowe SM 1000m

Włókno rozbiegowe SM 1000m

613,77 zł (499,00 zł netto)

Włókno rozbiegowe MM 100m

Włókno rozbiegowe MM 100m

613,77 zł (499,00 zł netto)

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB GRANDWAY FHO5000-D35
GRANDWAY

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB GRANDWAY FHO5000-D35

10 688,70 zł (8 690,00 zł netto)

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB GRANDWAY FHO5000-D40
GRANDWAY

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB GRANDWAY FHO5000-D40

14 083,50 zł (11 450,00 zł netto)

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB GRANDWAY FHO5000-T40F
GRANDWAY

Reflektometr optyczny OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB GRANDWAY FHO5000-T40F

22 435,20 zł (18 240,00 zł netto)