Filtry

Cena:

-

URZĄDZENIA LAN
ŚWIATŁOWODY

Osłonki spawów światłowodowych 41mm

Osłonki spawów światłowodowych 41mm

0,25 zł (0,20 zł netto)

Osłonki spawów światłowodowych 61mm

Osłonki spawów światłowodowych 61mm

0,37 zł (0,30 zł netto)

Oznacznik kablowy

Oznacznik kablowy "Kabel światłowodowy"

1,97 zł (1,60 zł netto)

Alkohol izopropylowy 100ml

Alkohol izopropylowy 100ml

8,49 zł (6,90 zł netto)

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 0.5M

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 0.5M

11,51 zł (9,36 zł netto)

Złącze dospawywane SC/APC (SOC)

Złącze dospawywane SC/APC (SOC)

11,69 zł (9,50 zł netto)

Złącze dospawywane SC/UPC (SOC)

Złącze dospawywane SC/UPC (SOC)

11,69 zł (9,50 zł netto)

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 1M

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 1M

11,77 zł (9,57 zł netto)

Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 1M

Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 1M

12,40 zł (10,08 zł netto)

Naklejka ostrzegawcza

Naklejka ostrzegawcza "Uwaga Światłowód"

12,41 zł (10,09 zł netto)

Trójkątna naklejka z laserem

Trójkątna naklejka z laserem

12,41 zł (10,09 zł netto)

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 3M

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 3M

12,79 zł (10,40 zł netto)

Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 2M

Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 2M

12,92 zł (10,50 zł netto)

Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 1M

Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 1M

13,05 zł (10,61 zł netto)

Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX, 1M

Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX, 1M

13,05 zł (10,61 zł netto)

Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 3M

Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 3M

13,41 zł (10,90 zł netto)

Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 2M

Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 2M

13,54 zł (11,01 zł netto)

Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX, 2M

Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX, 2M

13,54 zł (11,01 zł netto)

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 0.5M

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 0.5M

13,80 zł (11,22 zł netto)

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 2M

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 2M

14,00 zł (11,38 zł netto)

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 2M

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 2M

14,00 zł (11,38 zł netto)

Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 3M

Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 3M

14,06 zł (11,43 zł netto)

Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX, 3M

Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX, 3M

14,06 zł (11,43 zł netto)

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 1M

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 1M

14,22 zł (11,56 zł netto)

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 0.5M

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 0.5M

14,51 zł (11,80 zł netto)

Chusteczki bezpyłowe

Chusteczki bezpyłowe

15,01 zł (12,20 zł netto)

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 1M

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 1M

15,38 zł (12,50 zł netto)

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 2M

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 2M

15,76 zł (12,81 zł netto)

Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 5M

Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 5M

16,21 zł (13,18 zł netto)

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 5M

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX, 5M

16,35 zł (13,29 zł netto)