Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 10M

  • Kod produktu:
  • Dostępność: Towar na zamówienie zapytaj o aktualną cenę
  • Koszt przesyłki: od 14,99 zł
  • 25,18 zł (20,47 zł netto)
  • Brak ocen

Opis produktu

PATCHCORD SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 10M 

Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Przepisz kod z obrazkaweryfikator

Podobne produkty z tej samej kategorii

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 5M

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 5M

30,98 zł (25,19 zł netto)

Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 15M

Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 15M

34,90 zł (28,37 zł netto)

Patchcord SM LC/APC-SC/APC DUPLEX, 3M

Patchcord SM LC/APC-SC/APC DUPLEX, 3M

29,78 zł (24,21 zł netto)

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 20M

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 20M

34,71 zł (28,22 zł netto)

Patchcord SM G657A SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 5M

Patchcord SM G657A SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 5M

39,14 zł (31,82 zł netto)

Patchcord SM FC/UPC-SC/APC DUPLEX, 2M

Patchcord SM FC/UPC-SC/APC DUPLEX, 2M

28,02 zł (22,78 zł netto)

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 5M

Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 5M

40,81 zł (33,18 zł netto)

PATCHCORD SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 45M

PATCHCORD SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 45M

118,83 zł (96,61 zł netto)

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 3M

Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 3M

24,76 zł (20,13 zł netto)

Patchcord SM G657A LC/APC-LC/APC DUPLEX, 7M

Patchcord SM G657A LC/APC-LC/APC DUPLEX, 7M

46,28 zł (37,63 zł netto)

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazkaweryfikator